Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་
