Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Length
el: Μήκος

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Width
el: Πλάτος

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Color
el: Χρώμα

en: Position
el: Θέση

en: Limit
el: Όριο

en: White
el: Λευκό

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: both
el: και τα δύο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Blue Lagoon (default)
el: Blue Lagoon (προκαθορισμένο)

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Sidebar background
el: Φόντο πλευρικής στήλης

en: Sidebar borders
el: Πλαίσια πλευρικής στήλης

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου

en: Title and slogan
el: Τίτλος και σλόγκαν
