Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Color
eo: Koloro

en: Position
eo: Loko

en: Link color
eo: Ligila koloro
