Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Enabled
et: Lubatud

en: Size
et: Suurus

en: Container
et: Konteiner

en: Background
et: Taust

en: Length
et: Pikkus

en: Layout
et: Paigutus

en: Width
et: Laius

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Color
et: Värv

en: Position
et: Asukoht

en: Limit
et: Limiit

en: White
et: Valge

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Offset
et: Nihe

en: Blue Lagoon (default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Plum
et: Ploomililla

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: Header background top
et: Päise tausta ülaosa

en: Header background bottom
et: Päise tausta alaosa
