Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Size
fi: Koko

en: Container
fi: Säiliö

en: Background
fi: Tausta

en: Length
fi: Pituus

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Width
fi: Leveys

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Color
fi: Väri

en: Position
fi: Sijoitus

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Selector
fi: Valitsin

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Allowed tags
fi: Sallitut avainsanat

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Blue Lagoon (default)
fi: Blue Lagoon (oletus)

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Sidebar background
fi: Sivupalkin tausta

en: Sidebar borders
fi: Sivupalkin reunat

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Plum
fi: Luumu

en: Title and slogan
fi: Otsikko ja iskulause

en: Firehouse
fi: Palolaitos

en: Ice
fi: Jää

en: Dark
fi: Tumma

en: Header background top
fi: Ylätunnisteen taustan yläosa

en: Header background bottom
fi: Ylätunnisteen taustan alaosa
