Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Enabled
gl: Activado

en: Size
gl: Tamaño

en: Container
gl: Contedor

en: Length
gl: Lonxitude

en: Layout
gl: Disposición

en: Width
gl: Ancho

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Color
gl: Cor

en: Position
gl: Posición

en: Limit
gl: Límite

en: White
gl: Branco

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Transparent
gl: Transparente

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Primary
gl: Primario

en: Placement
gl: Ubicación

en: Secondary
gl: Secundario

en: Blue Lagoon (default)
gl: Lagoa azul (predeterminado)

en: Slate
gl: Lousa

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Sidebar borders
gl: Beira da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Plum
gl: Cirola

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo

en: Dark
gl: Escuro

en: Sidebar Position
gl: Posición Barra Lateral

en: Header background top
gl: Fondo da parte superior da cabeceira

en: Header background bottom
gl: Fondo da parte inferior da cabeceira
