Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Size
gu: માપ

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Ice
gu: બરફ
