Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Size
hy: Չափ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Color
hy: Գույն
