Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Enabled
is: Virkt

en: Size
is: Stærð

en: Container
is: Gámur

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Length
is: Lengd

en: Layout
is: Útlit

en: Width
is: Breidd

en: Text color
is: Litur á texta

en: Color
is: Litur

en: Position
is: Staðsetning
