Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Enabled
ja: 有効

en: Size
ja: サイズ

en: Container
ja: コンテナー

en: Background
ja: 背景

en: Length
ja: 長さ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Width
ja: 幅

en: Text color
ja: テキストの色

en: Color
ja: 色

en: Position
ja: ポジション

en: Limit
ja: 制限

en: Selector
ja: セレクター

en: White
ja: 白

en: Link color
ja: リンクの色

en: Transparent
ja: 透過

en: Offset
ja: オフセット

en: Blue Lagoon (default)
ja: Blue Lagoon (デフォルト)

en: Slate
ja: スレート

en: Main background
ja: メインバックグラウンド

en: Sidebar background
ja: サイドバーの背景

en: Sidebar borders
ja: サイドバーボーダー

en: Footer background
ja: フッターの背景

en: Plum
ja: プラム

en: Title and slogan
ja: タイトルとスローガン

en: Firehouse
ja: ファイヤーハウス

en: Ice
ja: アイス

en: Header background top
ja: ヘッダー バックうラウンド トップ

en: Header background bottom
ja: ヘッダー バックグラウンド ボトム
