Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Size
ka: ზომა

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Length
ka: სიგრძე

en: Width
ka: სიგანე

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Color
ka: ფერი

en: Position
ka: პოციზია

en: Link color
ka: ბმულის ფერი
