Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Size
kk: Көлем

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Color
kk: Түс

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы
