Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Size
km: ទំហំ

en: Width
km: ទទឹង

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Color
km: ពណ៌

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Blue Lagoon (default)
km: Blue Lagoon (លំនាំ​ដើម)

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Sidebar background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Sidebar borders
km: ស៊ុម​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា

en: Title and slogan
km: ចំណងជើង និង​ពាក្យស្លោក

en: Firehouse
km: ផ្ទះ​ភ្លើង

en: Ice
km: ទឹកកក
