Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar background
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar borders
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಅಂಚು
