Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Container
lt: Konteineris

en: Length
lt: Ilgis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Width
lt: Plotis

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Position
lt: Pozicija

en: Limit
lt: Limitas

en: White
lt: Baltas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Light
lt: Šviesi

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Dark
lt: Tamsiai
