Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Size
lv: Izmērs

en: Container
lv: Konteiners

en: Background
lv: Fons

en: Length
lv: Garums

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Width
lv: Platums

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Position
lv: Pozīcija

en: Limit
lv: Limits

en: Selector
lv: Selektors

en: White
lv: Balts

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Blue Lagoon (default)
lv: Lagūna (noklusētā grupa)

en: Slate
lv: Akmens

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Plum
lv: Plūme

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus
