Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Color
ml: നിറം

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം
