Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Width
mn: Өргөн

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Color
mn: Өнгө
