Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Size
mr: आकार

en: Container
mr: प्रभाग

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Length
mr: लांबी

en: Layout
mr: मांडणी

en: Width
mr: लांबी

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Color
mr: रंग

en: Position
mr: स्थान
