Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Length
my: အရှည်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Color
my: အရောင်

en: Title and slogan
my: အမည်နှင့် ဆောင်ပုဒ်
