Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Size
ne: आकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Color
ne: रंग

en: Plum
ne: बेर

en: Firehouse
ne: फायरहाउस

en: Ice
ne: बरफ
