Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Color
nn: Farge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord
