Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Size
ps: كچه

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Width
ps: پلنوالى

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Color
ps: رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Ice
ps: یخی
