Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Enabled
sk: Povolené

en: Size
sk: Veľkosť

en: Container
sk: Kontajner

en: Length
sk: Dĺžka

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Width
sk: Šírka

en: Text color
sk: Farba textu

en: Color
sk: Farba

en: Position
sk: Pozícia

en: White
sk: Biela

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: both
sk: obidva

en: Offset
sk: Ofset

en: Primary
sk: Primárny

en: Blue Lagoon (default)
sk: Modrá Lagúna (predvolené)

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

en: Header background top
sk: Pozadie hlavičky horné

en: Header background bottom
sk: Pozadie hlavičky dolné
