Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Size
sl: Velikost

en: Layout
sl: Postavitev

en: Width
sl: Širina

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj

en: White
sl: Bela
