Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Size
sq: Madhësia

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Color
sq: Ngjyra

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Placement
sq: Vendosja
