Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Enabled
sr: Укључено

en: Size
sr: Величина

en: Text color
sr: Боја текста

en: Color
sr: Боја

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган
