Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Text color
ta: உரை நிறம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Link color
ta: இணைப்பு நிறம்
