Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Color
th: สี

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Limit
th: จำกัด

en: Link color
th: สีของลิงก์
