Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Color
ug: رەڭ

en: White
ug: ئاق

en: Plum
ug: ئالۇچا
