Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Enabled
ur: فعال

en: Size
ur: حجم

en: Container
ur: کنٹینر

en: Length
ur: لمبائی

en: Color
ur: رنگ
