Webpage (10.0.1) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: On
no: På

en: Layout
no: Utforming

en: Off
no: Av

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Editorial
no: Redaksjonell

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
no: Lagret i arkiv

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
no: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
no: Publisert

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
no: Arkiv

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
no: Gjenopprett utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
no: Gjenopprett

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
no: Opprett nytt utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
no: Publiser
