Webpage (8.2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Body
af: Teks

en: On
af: Op

en: File
af: Lêer

en: Image
af: Beeld

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
