Webpage (8.2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།
