Webpage (8.2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: Image
fi: Kuva

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Wide
fi: Leveä

en: Max 1300x1300
fi: Enintään 1300×1300

en: Max 2600x2600
fi: Enintään 2600×2600

en: Max 325x325
fi: Enintään 325×325

en: Max 650x650
fi: Enintään 600×600

en: Narrow
fi: Kapea

en: A locally hosted audio file.
fi: Paikallisesti palveltava äänitiedosto.

en: A locally hosted video file.
fi: Paikallisesti palveltava videotiedosto.
