Webpage (8.2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Body
km: តួ

en: File
km: ឯកសារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Media
km: មេឌៀ
