Webpage (8.2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Image
oc: Imatge

en: Audio
oc: Àudio

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Media
oc: Mèdia
