Webpage (8.2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: File
te: ఫైల్

en: Image
te: బొమ్మ

en: Max 1300x1300
te: గరిష్టంగా 1300x1300

en: Max 2600x2600
te: గరిష్టంగా 2600x2600

en: Max 325x325
te: గరిష్టంగా 325x325

en: Max 650x650
te: గరిష్టంగా 650x650
