Webpage (8.2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: File
vi: Tập tin

en: Image
vi: Ảnh

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Media
vi: Phương tiện
