Webpage (8.2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: File
ar: ملف

en: Image
ar: الصورة

en: Audio
ar: الصوت

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Media
ar: ميديا

en: Full
ar: كامل

en: Video
ar: فيديو

en: Audio file
ar: ملف الصوت

en: Wide
ar: واسع

en: A locally hosted audio file.
ar: ملف صوتي مستضاف محلياً (داخلياً)

en: A locally hosted video file.
ar: ملف فيديو مستضاف محلياً (داخلياً)
