Webpage (8.2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Image
bs: Slika

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Basic block
bs: Osnovni blok

en: A basic block contains a title and a body.
bs: Osnovni blok sadrži naslov i tijelo.
