Webpage (8.2.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: File
ka: ფაილი

en: Image
ka: სურათი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Media
ka: მედია

en: Full
ka: სრული
