Webpage (8.2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Image
ku: وێنە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
