Webpage (8.2.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: File
my: ဖိုင်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ
