Webpage (8.2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: File
ug: ھۆججەت

en: Image
ug: سۈرەت

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Full
ug: تولۇق
