Webpage (8.2.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Body
ht: Kò

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.
