Webpage (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane
