Webpage (8.2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: File
et: Manus

en: Image
et: Pilt

en: Audio
et: Heli

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Media
et: Meedia

en: Full
et: Täielik

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Audio file
et: Helifail

en: Video file
et: Video fail

en: Wide
et: Lai

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Narrow
et: Kitsas

en: Use local files for reusable media.
et: Kasuta kohalikke faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
