Webpage (8.2.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: File
eu: Fitxategi

en: Image
eu: Irudia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: body
eu: gorputza

en: Wide
eu: Zabal

en: Narrow
eu: Estu
