Webpage (8.2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: File
is: Skrá

en: Image
is: Mynd

en: Audio
is: Hljóð

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Media
is: Margmiðlunarefni
